Wynajem limuzyn


Wynajem limuzyn zdjęcie
Wynajem limuzyn zdjęcie
Wynajem limuzyn zdjęcie

Limuzyna z kierowcą Warszawa & luksusowy transport gości

Firma Viptrans24 oferuje Państwu usługę wynajmu luksusowego samochodu z kierowcą do obsługi gości biznesowych, uroczystości rodzinnych, światowej sławy gwiazd show biznesu oraz polityki. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2009 roku, w tym czasie mieliśmy przyjemność obsługiwać wiele ważnych osobistości oraz ważnych wydarzeń na terenie kraju. Liczba klientów VIP obsłużonych przez naszą firmę wciąż rośnie, co jest dla nas nagrodą i ważnym wyróżnieniem za naszą ciężką pracę i zaangażowanie jakie wkładamy w każde kolejne zlecenie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży transportowej gdzie każde kolejne zamówienie traktujemy indywidualnie i staramy się spersonalizować wszystkie szczegóły pod wymagania postawione przez klienta.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu wynajmu limuzyn oraz luksusowego transportu osobowego. Przykładamy dużą wagę do tego, aby żadna sytuacja na drodze nie mogła nas zaskoczyć, a doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawia, że każda kolejna podróż przebiega bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane kwalifikacje, a pojazdy jakimi dysponujemy, przechodzą regularny przegląd techniczny.

Ile kosztuje wynajem luksusowej limuzyny z kierowcą?

Ceny wynajmu samochodu z kierowcą ustalamy indywidualnie, w zależności od:

  • ilości godzin pracy
  • przebytych kilometrów
  • dodatkowych wymagań osoby zamawiającej (np.: szampan, oklejenie limuzyny itp.)

Każdy klient jest dla nas ważny dlatego oferty na usługi VIP przygotowujemy indywidualnie według wymagań osoby zamawiającej.

Dostępne limuzyny:

MERCEDES E KLASA
MERCEDES S KLASA
MERCEDES S KLASA
MERCEDES VIANO
MERCEDES V CLASS
MERCEDES SPRINTER