Wynajem busów

V CLASSE VIPTRANS24 fot 2
+

Wynajem busa z kierowcą

Flota naszych samochodów to również wygodne busy mieszczące od 5 do 24 osób. Idealne rozwiązanie na wakacyjny wyjazd, transfer na lotnisko lub wyjazd firmowy. Gwarantujemy niskie ceny oraz atrakcyjną flotę samochodów.

Tani wynajem busów w firmie Viptrans24 to możliwość osiągnięcia maksimum relaksu podczas jazdy ze względu na wyposażenie jakie oferują nasze pojazdy. Staramy się zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby i sprostać wymaganiom wszystkich pasażerów.

Nasze busy dają wygodę niezależnie od długości trasy, wyposażenie gwarantujące bezpieczeństwo w podróży. Warszawa, Łódź, Modlin – wycieczki grup zorganizowanych, oraz  kilkudniowe wyjazdy w mniejszym gronie.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości  usługi z zakresu wynajmu mikrobusów z Warszawy, Łodzi oraz Modlina. Przykładamy dużą wagę do tego, aby żadna sytuacja na drodze nie mogła nas zaskoczyć, a doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia sprawia, że każda kolejna podróż będzie przebiegała bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane kwalifikacje, a pojazdy jakimi dysponujemy, przechodzą regularny przegląd techniczny.

Przewozy osób w firmie Viptrans24 to nie tylko zwykły wynajem busa — z nami zorganizujesz także przejazd wycieczki przez Polskę oraz Europę wraz ze zwiedzaniem, przewóz gości firmowych, transport na imprezy okolicznościowe lub wyjazdy na koncerty.

Ile kosztuje wynajęcie busa z kierowcą?

Ceny przejazdów busami ustalamy według:

– liczby podróżujących osób

– kosztów płatnych autostrad

– ilości kilometrów

Ceny zaczynają się już od 1,30 zł/km

Jeśli potrzebują państwo wyceny na wynajęcie busa, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przeanalizujemy trasę i przygotujemy atrakcyjna ofertę.