Wynajem busów Warszawa

V CLASSE VIPTRANS24 fot 2
+

Atrakcyjny wynajem busów w Warszawie

Transport busem to nie tylko dbałość o zapewnienie terminowego przejazdu. To również indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość obsługi oraz miła atmosfera podczas podróży. Viptrans24 zapewnia swoim klientom każdy z tych aspektów. Oferujemy między innymi kompleksowy wynajem busów, przeznaczony zarówno dla niewielkich, jak i dużych grup. Nasze samochody mogą pomieścić od kilku do kilkudziesięciu osób. Każde auto jest na bieżąco serwisowane, aby zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto oferujemy wyłącznie wynajem busów z klimatyzacją, a wszystkie samochody są dokładnie sprzątane przed wyjazdem. Tak działamy w mieście Warszawa i we wszystkich innych lokalizacjach.

Przewóz dla turystów i gości biznesowych

Posiadamy duże doświadczenie w przewozach osób. Jeśli interesuje Państwa wynajem busów, Warszawa jest miejscem, które często mamy okazję obsługiwać. Wypożyczamy nasze samochody z kierowcą. Wszyscy nasi szoferzy są ludźmi kulturalnymi i przyjaznymi, którzy przez całą podróż pozostają do Państwa dyspozycji i reagują na aktualne potrzeby grupy. Dzięki dobremu kierowcy, który troszczy się nie tylko o bezpieczną, ale również miłą podróż, transport busem jest o wiele lepiej wspominany. Z naszych usług chętnie korzystają klienci biznesowi, a także znane osobistości ze świata sportu czy polityki. Jesteśmy bowiem w stanie zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy nie tylko o jakość przejazdu, ale też o takie kwestie jak odbiór z lotniska czy zapewnienie odpowiedniego wyposażenia samochodu. Proponujemy także usługi dla grup turystycznych czy gości konferencji naukowych. Jesteśmy elastyczni, dlatego nasz wynajem busów cieszy się tak dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród różnych grup klientów.

Zalety wynajmu busów w Viptrans

Decydując się na naszą flotę, zyskują Państwo korzystną ofertę cenową, dostosowaną do budżetu. Nasze busy przystosowane są do dalekich podróży. Znajdą w nich Państwo dużo miejsca na bagaże. Na bieżąco dbamy także o doskonały stan techniczny wszystkich pojazdów. Jeśli interesuje Państwa transport busem Warszawa może być miejscem, z którego odbierze Was jeden z naszych kierowców, a następnie zawiezie całą grupę pod podany adres w Polsce i za granicą. Nasi szoferzy doskonale komunikują się po angielsku, dlatego organizując wyjazd dla zagranicznych gości, również możecie Państwo skorzystać z naszych usług. Pomagamy w obsłudze gal i innych dużych imprez. Zapraszamy do kontaktu!

Przewozy osób w firmie Viptrans24 to nie tylko zwykły wynajem busa — z nami zorganizujesz także przejazd wycieczki przez Polskę oraz Europę wraz ze zwiedzaniem, przewóz gości firmowych, transport na imprezy okolicznościowe lub wyjazdy na koncerty.

Ile kosztuje wynajęcie busa z kierowcą?

Ceny przejazdów busami ustalamy według:

  • liczby podróżujących osób
  • kosztów płatnych autostrad
  • ilości kilometrów

Ceny zaczynają się już od 1,30 zł/km

Jeśli potrzebują państwo wyceny na wynajęcie busa, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przeanalizujemy trasę i przygotujemy atrakcyjna ofertę.