Wynajem busów z kierowcą

VIPTRANS24 AKAPIT 1 WYNAJEM BUSÓW Z KIEROWCĄ ŁODZ WARSZAWA MODLIN

Wynajem busów z kierowcą Warszawa & Łódź

Transport busem to nie tylko dbałość o zapewnienie terminowego przejazdu. To również indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość obsługi oraz miła atmosfera podczas podróży. Viptrans24 zapewnia swoim klientom każdy z tych aspektów. Oferujemy między innymi kompleksowy wynajem busów, przeznaczony zarówno dla niewielkich, jak i dużych grup. Nasze samochody mogą pomieścić od kilku do kilkudziesięciu osób. Każde auto jest na bieżąco serwisowane, aby zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto oferujemy wyłącznie wynajem busów z klimatyzacją, a wszystkie samochody są dokładnie sprzątane przed wyjazdem. Tak działamy w mieście Warszawa i we wszystkich innych lokalizacjach ( Łódź & lotnisko Modlin ) . Posiadamy kierowców władających językiem angielskim , w naszych busach posiadamy terminale płatnicze więc za usługę można zapłacić kartą ( akceptujemy wszystkie karty łącznie z AMERICAN EXPRESS .

VIPTRANS24 AKAPIT 2 WYNAJEM BUSÓW Z KIEROWCĄ WARSZAWA LODZ MODLIN

Busy dla turystów oraz gości biznesowych

Posiadamy duże doświadczenie w przewozach osób. Jeśli interesuje Państwa wynajem busów, Warszawa jest miejscem, które często mamy okazję obsługiwać. Wypożyczamy nasze samochody z kierowcą. Wszyscy nasi szoferzy są ludźmi kulturalnymi i przyjaznymi, którzy przez całą podróż pozostają do Państwa dyspozycji i reagują na aktualne potrzeby grupy. Dzięki dobremu kierowcy, który troszczy się nie tylko o bezpieczną, ale również miłą podróż, transport busem jest o wiele lepiej wspominany. Z naszych usług chętnie korzystają klienci biznesowi, a także znane osobistości ze świata sportu czy polityki. Jesteśmy bowiem w stanie zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy nie tylko o jakość przejazdu, ale też o takie kwestie jak odbiór z lotniska czy zapewnienie odpowiedniego wyposażenia samochodu. Proponujemy także usługi dla grup turystycznych czy gości konferencji naukowych. Jesteśmy elastyczni, dlatego nasz wynajem busów cieszy się tak dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród różnych grup klientów.

VIPTRANS 24 AKAPIT 3 WYNAJEM BUSÓW Warszawa Łódz Modlin

WYNAJEM BUSA Z KIEROWCĄ CENY

Ceny przejazdów busami ustalamy według:

  • liczby podróżujących osób
  • kosztów płatnych autostrad
  • ilości kilometrów

Ceny VANÓW  zaczynają się już od 1,30 zł/km za auto typu ( 7osob+ kierowca )

Ceny BUSÓW zaczynają się już od 2,40 zł/km za auto typu ( 19 osób + kierowca )

Jeśli potrzebują państwo wyceny na wynajęcie busa, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przeanalizujemy trasę i przygotujemy atrakcyjna ofertę.

VIPTRANS 24 WYNAJEM BUSÓW AKAPIT 4

DOSTĘPNE MODELE BUSÓW

-> Mercedesy V CLASS (VAN klasy VIP dla max 6 osób plus kierowca)

-> Mercedesy VIANO (VAN klasy BUSINESS) dla max 7 osób plus kierowca)

-> Mercedesy VITO (VAN klasy KOMFORT dla max 8 osób plus kierowca)

-> VW CARAVELLE (VAN klasy KOMFORT dla max 8 osób plus kierowca)

-> Opel VIVARO (VAN klasy KOMFORT dla max 8 osób plus kierowca)

-> Mercedes SPRINTER (BUS klasy KOMFORT dla max 24 osób plus kierowca)

-> Mercedes SPRINTER VIP (BUS VIP CLASS dla max 19 osób plus kierowca)
VIPTRANS 24 OFERUJE:

✅ PRZEWÓZ OSÓB NA LOTNISKA✅ OBSŁUGĘ IMPREZ FIRMOWYCH✅ WYJAZDY ZAGRANICZNE✅ OBSŁUGĘ GOŚCI VIP✅ PRZEWOZY MIĘDZYMIASTOWE