PRZEWÓZ OSÓB & TRANSFERY LOTNISKOWE Z WARSZAWY CENNIK

CENNIK WARSZAWA VIPTRANS24
+

Warszawa taxi – ceny

 
Viptrans24 oferuje usługi transportu osobowego na terenie Warszawy. Przewozimy naszych klientów z Warszawy do każdego miejsca w Polsce oraz po terenie Unii Europejskiej. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach. Kierowcy, którzy świadczą w naszym imieniu usługę przewozu osób, to pracownicy o wysokiej kulturze osobistej władający językami obcymi. Ponadto zapewniamy atrakcyjna flotę samochodów osobowych ekskluzywnych marek dla klientów biznesowych oraz gości VIP podróżujących po naszym kraju. Oferujemy także dyskrecje oraz wysoki poziom bezpieczeństwa

Luksusowe limuzyny Warszawa – elegancja, dyskrecja, doświadczenie

Oprócz wynajmu busów VIP oferujemy Państwu możliwość zamówienia luksusowej limuzyny z kierowcą. Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem na podróż biznesową oraz inne ważne uroczystości i wydarzenia publiczne. Wysokiej jakości samochody zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo podróży, które w każdych warunkach powinny charakteryzować renomowaną ofertę przewozu osób.

Tanie taxi z lotniska Fryderyka Chopina w Warszawie

W naszej ofercie, zaraz obok możliwości wynajmu busów VIP, znajdują się również prywatne transfery z lotniska Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasz kierowca odbierze państwa bezpośrednio z hali przylotów, gdzie będzie oczekiwał z tabliczką z nazwiskiem odbieranej osoby, pomoże z bagażem i dowiezie bezpiecznie pod wskazany adres. Gwarancyjny stałe ceny przejazdów, bez ukrytych kosztów oraz bezpieczną podróż w komfortowych warunkach.

Wynajem busów Warszawa

Komfort podróży oraz szybki i wygodny transport – tak najlepiej można opisać przewóz osób oferowany przez Viptrans24, który wykonujemy na terenie Warszawy, Łodzi oraz całego kraju, jak również Europy. Oferujemy pełen zakres usług przewozowych oraz ich bardzo wysoką jakość. W szczególny sposób dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Jeśli zaś chodzi o wynajem busów, dysponujemy szeroka flotą pojazdów zdolnych pomieścić od 5 do 50 osób.

Wynajem busów – z Warszawy po całej Polsce i Europie

Viptrans24 oferuje luksusowe limuzyny oraz wynajem busów VIP wraz z doświadczonym, kulturalnym i dyspozycyjnym kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie podczas wyjazdu służbowego, dla gości biznesowych oraz turystów. Wyceny wynajmu samochodu do przewozu osób wraz z kierowcą wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta, wedle potrzeb osób podróżujących. Gwarantujemy wysoką jakość usług, dyskrecje oraz niskie ceny. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz mieliśmy okazje obsługiwać wiele ważnych osobistości świata polityki oraz show biznesu.

 

Taxi Cena
Warszawa – Łódź od 299 zł
Warszawa – Bełchatów od 399 zł
Warszawa – Opoczno od 449 zł
Warszawa – Kutno od 459 zł
Warszawa – Uniejów od 499 zł
Warszawa – Kielce od 569 zł
Warszawa – Włocławek od 579 zł
Warszawa – Konin od 599 zł
Warszawa – Częstochowa od 599 zł
Warszawa – Ciechocinek od 649 zł
Warszawa – Toruń od 749 zł
Warszawa – Katowice od 749 zł
Warszawa – Kraków od 799 zł
Warszawa – Gliwice od 799 zł
Warszawa – Gniezno od 799 zł
Warszawa – Bydgoszcz od 849 zł
Warszawa – Poznań od 949 zł
Warszawa – Wrocław od 899 zł
Warszawa – Rzeszów od 949 zł
Warszawa – Wieliczka od 949 zł
Warszawa – Oświęcim od 979 zł
Warszawa – Malbork od 999 zł
Warszawa – Gdańsk od 1099 zł
Warszawa – Krynica Zdrój od 1199 zł
Warszawa – Szczecin od 1399 zł
Warszawa – Berlin (Niemcy) od 1499 zł
Warszawa – Brno (Czechy) od 1499 zł
Warszawa – Praga (Czechy) od 1599 zł