LUKSUSOWY TRANSPORT VIP WARSZAWA & ŁÓDŹ CAŁA POLSKA

Wynajem luksusowych limuzyn oraz busów z kierowcą do obsługi klientów VIP oraz gości biznesowych. Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie


Oferujemy zamówienie luksusowych samochodów prestiżowych marek do obsługi ważnych klientów biznesowych oraz gości eventowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług. Wynajem samochodu z kierowcą oraz flota naszych aut zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów z Warszawy, Łodzi oraz innych miast na terenie naszego kraju i poza jego granicami.
luksusowe limuzyny

Luksusowe limuzyny

Oferujemy państwu usługę wynajmu luksusowej limuzyny z kierowcą. Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem na podróż biznesową oraz inne ważne uroczystości i wydarzenia publiczne. Wysokiej jakości samochody zapewnią państwu komfort i bezpieczeństwo podróży w każdych warunkach.

Transfery VIP

Wysokiej jakości prywatne transfery lotniskowe dla osób ceniących sobie najwyższą jakość podróżowania. Grono wykwalifikowany kierowców dba o komfort podróżowania naszych pasażerów. Gwarantujemy wysoką jakość usług, dyskrecje oraz punktualność.

luksusowe busy

Luksusowe busy

Organizujemy przewozy pasażerskie dla większych grup osób. W naszej ofercie posiadamy luksusowe mini vany oraz busy mieszczące od 4 do 21 osób. Gwarantujemy bardzo wysoki standard podróżowania oraz dużą przestrzeń bagażową która jest niezbędna przy dalekich trasach.

Wynajem samochodu z kierowcą – cennik usług klasy VIP:

Bmw serii 7 od 75 złotych / godzina

Mercedes S class od 100 złotych / godzina

VW Caravelle od 100 złotych / godzina

Mercedes Viano od 120 złotych / godzina

Mercedes Sprinter VIP class od 160 złotych / godzina

*** każdy klient jest dla nas priorytetem i do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego dla każdego przygotowujemy osobną wycenę, w zależności od ilości godzin wynajmu oraz pokonanych kilometrów (czy to z miasta Warszawa, czy innej, wybranej przez Państwa lokalizacji).

 

Nasza firma miała już przyjemność pracować z wieloma znanymi osobami oraz obsługiwać wiele dużych imprez, co jest dla nas wyróżnieniem za naszą ciężką prace oraz dbałość o klienta. Do grupy, która zdecydowała się za wynajem samochodu z kierowcą w naszej firmie, należą między innymi:


 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dostępności limuzyny.

Złóż zamówienie