Transport pracowników Łódź – przewóz osób dla firm Łódź, Stryków, Ozorków i reszta województwa Łódzkiego

Firma Viptrans24 oferuje firmom z województwa łódzkiego transport dla pracowników, którzy nie mają jak się dostać do swojego miejsca pracy. W dzisiejszych czasach wiele firm stara się wyjść na przeciw swoim pracownikom i oferuje coraz więcej benefitów oraz udogodnień żeby ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla przyszłych pracowników. Coraz popularniejsze staje się organizowanie przewozu osób przez pracodawcę, co ułatwia ściąganie pracowników z mniejszych miejscowości, którzy chcieliby podjąć pracę, lecz nie mają się jak do niej dostać.

Firma Viptrans24 wyspecjalizowała się w rozwiązaniu, które sprawdza się już w wielu firmach w województwie Łódzkim. Posiadamy szeroką flotę busów 9 osobowych, które zbierają pracowników i dowożą do ich miejsca pracy. Elastyczność naszej oferty pozwala dostosować się pod klienta, niezależnie czy osoby dowożone pracują w trybie 2 czy 3 zmianowym. Poza tym przy stałej współpracy nasza firma jest w stanie obsłużyć każdą firmę w sposób kompleksowy, czyli:

– busy dla pracowników firm
– transfery na lotniska dla pracowników firm
– transport dla zarządu
– transport VIP dla gości biznesowych

Posiadamy bogate wieloletnie doświadczenie, oferujemy atrakcyjne ceny, nasi kierowcy są sumienni i punktualni. Zachęcamy wszystkie duże i małe firmy z Łodzi oraz okolic do skorzystania z naszej nieszablonowej oferty.

VIPTRANS24 transport pracownikówWYNAJEM BUSÓW