Przewóz osób Łódź

przewoz osob lodz

PRZEWÓZ OSÓB ŁÓDŹ

Viptrans24 polecany przewóz osób Łódź

Viptrans24 jako jedna z nielicznych firm zajmujących się przewozem osób w Łodzi może pochwalić się licznymi osiągnięciami w dziedzinie transportu gości biznesowych, wysoką jakością usług oraz niskimi cenami. Viptrans24 jest firmą która powstała dla ludzi ceniących sobie wysoka jakość obsługi klienta oraz indywidualne podejście do każdego zamówionego transferu. W Viptrans24 każdy klient jest najważniejszy, każdy jest obsłużony na wysokim poziomie, a to wszystko w niskiej cenie i miłej atmosferze.


przewoz osob lodz

Transfer na lotnisko? – tylko z Viptrans24

Nasza firma oferuje usługę prywatnych transferów na wszystkie lotniska w Polsce oraz Europie w niskich cenach, bezpiecznie i na czas. Oferujemy również odbiory z lotnisk, nasi kierowcy odbierają gości bezpośrednio z hali przylotów, oczekując na nich z tabliczka z imieniem oraz nazwiskiem odbieranej osoby. Nasza firma na bieżąco śledzi zmiany w rozkładach przylotów co gwarantuje nam to, że nasz klient nie musi się martwić tym czy kierowca będzie na niego oczekiwał w wyznaczonym miejscu w wymaganym czasie. Viptrans24 oferuje transfery klasy ekonomicznej, biznesowej oraz najwyższej jakości dla gości klasy VIP. Gwarantujemy, że każdy pasażer znajdzie ofertę idealnie dostosowana do swoich potrzeb, oraz zakładanego budżetu. Viptrans24 oferuje transfery lotniskowe na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych.


przewoz osob lodz

Przewóz osób Łódź – tanio & luksusowo

Firma Viptrans24 świadczy usługi w zakresie transportu osób samochodami osobowymi typu TAXI, vanami oraz busami. Naszym pasażerom gwarantujemy niskie ceny przejazdów oraz luksusowe samochody i doświadczonych kierowców o wysokiej kulturze osobistej.

Można nas wynająć w dowolnym terminie na podróż prywatną lub służbową z Łodzi, oraz całego województwa Łódzkiego. Oferujemy przewozy w dowolne miejsce, nawet na zagraniczne lotniska. Zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować:

 • Zapewniamy kierowców mówiących w języku angielskim o wysokiej kulturze osobistej
 • Wystawiamy fakturę VAT na nasze usługi transportowe
 • Możliwość płatności kartą – Terminal CARD – wszystkie łącznie z AMERICAN EXPRESS
 • Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa podróży oraz atrakcyjną flotę samochodów
 • Transfery lotniskowe dla firm oraz osób indywidualnych
 • Transport gości biznesowych oraz VIP
 • Obsługę gali, oraz konferencji
 • Usługi szoferskie – wynajem luksusowych limuzyn
 • Tani wynajem busów z kierowcą

przewoz osob lodz

Wynajem busa z kierowcą Łódź

Organizujemy przewozy pasażerskie dla większych grup osób z Łodzi oraz okolic. W naszej ofercie posiadamy wygodne mini vany oraz busy mieszczące od 4 do 50 osób. Gwarantujemy bardzo wysoki standard podróżowania oraz dużą przestrzeń bagażów, która jest niezbędna przy dalekich trasach. Posiadamy bogate doświadczenie w przewozach krajowych oraz wycieczka zagranicznych. Nasze busy to między innymi:

 • Mercedes Viano – luksusowy van dla maksymalnie 7 osób
 • Mercedes Vito – wygodny bus dla maksymalnie 8 pasażerów
 • VW Caravelle – wygodny bus dla maksymalnie 8 pasażerów
 • Mercedes Sprinter – bus dla maksymalnie 25 pasażerów

Wszystkie nasze busy posiadają klimatyzacje, są na bieżąco serwisowane i sprzątane przed każdym wyjazdem.


przewoz osob lodz

Usługi szoferskie – prywatny kierowca Łódź

Viptrans24 oferuje wynajem samochodów osobowych, luksusowych limuzyn oraz busów VIP wraz z doświadczonym, kulturalnym i dyspozycyjnym kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie podczas sympozjów, eventów kulturalnych, oraz dla gości biznesowych i turystów. Ceny wynajmu samochodu z kierowcą ustalamy indywidualnie dla każdego, wedle potrzeb osób podróżujących, Ceny wynajmu aut uzależnione są od liczby godzin wynajmu oraz przejechanych kilometrów. Gwarantujemy wysoką jakość usług, dyskrecje oraz niskie ceny. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi, turystami zza granicy oraz mieliśmy okazje obsługiwać wiele ważnych osobistości świata polityki oraz show biznesu.


przewoz osob lodz

Tanie taxi z lotniska im. Władysława Reymonta w Łodzi

Viptrans24 zapewnia atrakcyjne ceny przejazdów taxi z Łódzkiego lotniska po całym województwie Łódzkim oraz Polsce. Nasz kierowca odbierze państwa bezpośrednio z hali przylotów i odwiezie pod wskazany adres. Ceny przejazdów ustalane są z góry przed przejazdem, więc nasi klienci zawsze wiedzą ile zapłacą za przejazd, bez przykrych niespodzianek i ukrytych kosztów.