Auta do Ślubu Łódź

Wynajem luksusowych samochodów do ślubu
sluby

Okres zaślubin to czas, w którym Państwo Młodzi oprócz sukni ślubnej oraz obrączek, szukają wymarzonego, komfortowego auta, w którym zapomną o stresach towarzyszących temu magicznemu dniu. Proponujemy państwu komfortowe samochody wraz ze stosownie ubranym szoferem który profesjonalnie obsłuży państwa uroczystość.

BMW serii 7 do ślubu

W naszej ofercie posiadamy komfortowe Bmw serii 7 w kolorze granatowym z pięknym kremowym wnętrzem oraz czarne Bmw z czarną tapicerką . Oba samochody posiadają skórzaną tapicerkę oraz są w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym.

Mercedes S do ślubu

Mercedes klasy S do ślubu

Posiadane przez nas auto jest flagowym modelem Mercedesa , samochód posiada czarna skórzaną tapicerkę oraz 18 calowe koła. Zarówno Mercedes jak i BMW zapewnia państwu najwyższy komfort podróżowania w klasycznym stylu.

cennik limuzyn

Cennik wynajmu limuzyn

Ceny wynajmu limuzyn ustalamy w zależności od ilości godzin oraz pokonanych kilometrów i przybrania ślubnego. Szczegółową wycenę jesteśmy w stanie przygotować dla państwa w ciągu kilku godzin na podstawie podanych przez państwa wymagań dotyczących auta.

 

Galeria limuzyn

BMW serii 7 (kolor ciemny granat)

BMW serii 7 (kolor czarny)

Mercedes klasy S (kolor czarny)